Nasze
Gospodarstwo
istnieje od
1976 roku.

Nasza Szkółka

Witamy na stronie Szkółki Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’ M.K.J. Wędrowscy.

Nasze gospodarstwo istnieje od 1976r.

Specjalizujemy się w produkcji pnączy ozdobnych i owocowych, krzewów ozdobnych i owocowych oraz roślin leczniczych. Uprawiamy rośliny w pojemnikach: P9, C1, C2, natomiast w porze wczesnowiosennej oferujemy Balot i efektowny Eko Balot. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość roślin pomogła nam sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Dbamy, aby nasza oferta wzbogacona była o nowości i rośliny rzadko spotykane, za które otrzymujemy prestiżowe nagrody, jak np. Garden&Trends czy Top Innowacje.

Z ogromnym zaangażowaniem i pasją produkujemy rośliny, aby móc zaoferować Państwu bogaty asortyment. Dzięki atrakcyjnym cenom w połączeniu z wysokim standardem obsługi klienta oraz doskonałą logistyką, zyskaliśmy zaufanie wielu firm krajowych jak i zagranicznych. Eksportujemy rośliny do wielu krajów europejskich.

Bierzemy udział w największych i najbardziej prestiżowych wydarzeniach w Polsce jak i za granicą, m.in. Międzynarodowa wystawa IPM Essen w Niemczech, Międzynarodowa wystawa Zieleń to Życie w Warszawie oraz Międzynarodowe Targi Gardenia w Poznaniu.

Sprzedaż Hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową zaopatrując sieci supermarketów w Polsce: Auchan, Carrefour, OBI, Bricomarché oraz zagranicą: Maxima, Baumax i Merkury. Naszymi odbiorcami są również sklepy i centra ogrodnicze, inne gospodarstwa szkółkarskie, firmy urządzające tereny zieleni oraz równie ważni klienci indywidualni, którzy zawsze mogą liczyć na fachową pomoc.

Oferujemy bezpłatną wysyłkę na terenie całego kraju przy zamówieniach cało-paletowych. Dla większych zamówień oferujemy dodatkowo indywidualnie przyznawane rabaty. Wszelkie informacje dotyczące minimum logistycznego oraz opcji pakowania znajdą Państwo w naszej ofercie hurtowej.

Klientów detalicznych zapraszamy na zakupy w naszym e-sklepie lub na portalach internetowych allegro i ebay. Prowadzimy sprzedaż tylko i wyłącznie wysyłkową, lecz umożliwiamy odbiór osobisty pod warunkiem złożenia wcześniej zamówienia.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyczyni się do nawiązania owocnej współpracy.

*Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera, a będziesz informowany o nowościach i promocjach w naszym sklepie Zapisz się

M.K.J. Wędrowscy.
W Ofercie
Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna
W Ofercie
Sprzedaż Hurtowa

Sprzedaż Hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową zaopatrując sieci, hurtownie, sklepy, centra ogrodnicze, oraz firmy urządzające tereny zieleni. Aby skrócić czas realizacji zamówień hurtowych wprowadziliśmy bezpłatną wysyłkę sadzonek na paletach. Zamówione sadzonki dostarczymy do Państwa Firmy w ciągu 3 dni roboczych /od momentu potwierdzenia przez nas przyjęcia zamówienia/. Dysponujemy też specjalistycznym transportem samochodowym na 10, 20 lub 40 wózków CC. Praktycznie zapewniamy bezpłatny transport zamówionych roślin do odbiorców na terenie całej Polski.

Na terenie szkółki nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Klientom indywidualnym /detalicznym/ umożliwiamy zakupy bezpośrednio w naszym e-sklepie bądź na największych portalach internetowych. Prowadzimy detaliczną sprzedaż wysyłkową w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

M.K.J. Wędrowscy
 

Zaufali nam:

  • Auchan
  • OBI
  • Carrefour
  • NOMI
DO E-SKLEPU